KURUMSAL

Biz Kimiz ?

1995 yılında, Malatya yolu 9.km de kuruldu. 6500m2 açık alan ve 2500m2 kapalı alan ve günlük işlem kapasitesi 3500m2’dir. Tam kapasite çalıştığında, 3 vardiya olmak üzere toplam 75 kişi istihdam etmektedir.Fabrikada başta traverten olmak üzere her türlü mermer çeşidi, istenilen ölçü ve özellikte uygulamaya hazır şekilde işlenebilmektedir. Fabrikamızın aylık üretim kapasitesi 100.000m2’dir. Tüm ürünlerimiz kendi ocaklarımızda üretilmektedir.

Keşif

İçerik henüz girilmemiştir.

Projelendirme

İçerik henüz girilmemiştir.

Uygulama

İçerik henüz girilmemiştir.

İhracat yapılan ülkeler…

İhracat yapılan ülkelerde yaklaşık yüze yakın proje gerçekleştirilmiştir. Her geçen gün ülke ekonomimize daha fazla katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Who are we?

In 1995 our company was foundedin Elazig, Turkey. The land consist of 6,500m2, with our facilities occupying a total area of 2,500m2. When we operate at full capacity we utilize 75 qualifed workers and other employees, at three shifts around the clock.

The Factory produces primarily travertine, but a good number of other varieties of marble are at our disposal. Our factory produces a monthly capacity of 100.000 m2. The raw materials we obtain are entirely natural, and in the processing we avoid harmful chemicals like epoxy to ensure pristine and quality results for our customers.

efektif

Bitirilen işlerinin çeşit ve hacimleri ile en son teknolojiyi ve teşkilat organizasyonunu uygulayarak, yetişmiş tecrübeli teknik personel, makine ve ekipman parkı ile taahhüt ettiği tüm bu projeleri çeşitli Kalite Yönetim Sistemleri çerçevesinde en etkili şekilde başarıyla yürütebileceğini kanıtlamaktadır.

inovatif

Üstün nitelikli ve yenilikçi ekip ruhuna sahip, toplam kalite felsefesini benimsemiş insan kaynağı; rekabetçi, teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen, güçlendiren, müşteri beklentilerini de aşarak ve sürekli arttırarak buna bağlı olarak da ;kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi kurallarına uyma ve  daima ileriyi hedefliyoruz.

tecrübeli

1995 yılında, Malatya yolu 9.km de kuruldu. 6500m2 açık alan ve 2500m2 kapalı alan ve günlük işlem kapasitesi 3500m2’dir. Tam kapasite çalıştığında, 3 vardiya olmak üzere toplam 75 kişi istihdam etmektedir. Fabrikada başta traverten olmak üzere her türlü mermer çeşidi, istenilen ölçü ve özellikte uygulamaya hazır şekilde işlenebilmektedir. Fabrikamızın aylık üretim kapasitesi 100.000m2’dir.

Kaç yıldır kendi ürünlerimizi üretiyoruz ?

  • Vişne ve Petrol Mermer
  • Bej Mermer
  • Traverten
  • Beyaz Mermer
  • Onyx Mermer